Služby na katastri

Ponúkame Vám služby na katastri pozostávajúce z vybavenia listov vlastníctva , snímok z máp , kópia z pozemkovoknižnej vložky alebo pozemkovoknižnej mapy bez nutnosti strácania času čakaním v rade a cestovaním na správu katastra ( Turčianske Tepliuce , Martin ).
Prešetríme vlastnícke vzťahy k pozemkom a dohľadáme vlastníctvo. Poskytneme Vám poradenstvo pri katastrálnych konaniach , duplicitných vlastníctvach , ROEPe , neznámych vlastníkoch a iné.
Môžete sa na nás obrátiť o odbornú kolnzultáciu pri majetkových sporoch , pri sporných hraniciach , stratených dokladoch k nadobudnutiu nehnuteľností a podobných problémoch s nehnuteľnsťami.
Pomôžeme a poraíme Vám pri zápise nehnuteľností ( nap. drobné stavby ) do katastra. Vypracujeme Vám identifikáciu Vašich neidetických pozemkov do katastrálnej mapy a leteckej snímky s určením GPS súradníc a v prípade záujmu vykonáme vytýčenie polohy v teréne. Poradíme Vám pri prevode vlastníckych práv k nehnuteľnostiam , v prípade záujmu Vám vypracujeme príslušné zmluvy . Sprostredkujeme Vám ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti , projektovú dokumentáciu.
V prípade Vášho záujmu alebo otázok využite príslušný kontaktný formulár alebo nám zatalefonujte.

Kontaktný formulár